Leírás
45 W-os 878,6 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Főbb jellemzők: Stabilizált hullámhossz
A vadonatúj' szálas csatolású dióda lézerei egyre nagyobb teljesítménnyel és fényerővel fejlődnek
A vadonatúj' dióda lézer megőrzi páratlan megbízhatóságát és hatékonyságát azáltal, hogy nagy fényerejű, nagy teljesítményű egy emitteres diódákat kapcsol össze szabadalmazott optikai kialakítással a hatékony szálcsatolás érdekében

Spec
Cikkszám: FC8786DL45
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 878,6 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 45W |
| Spektrális szélesség FWHM | 1 nm |
| Lejtési hatékonyság | 5.8W/A |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 2m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 8.7A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 9.7V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 44% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,02 nm/℃ |
Rajz
![IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
Népszerű tags: 45w 878,6 nm szálas csatolású dióda lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










