150 W-os, 976 nm-es hullámhosszú stabilizált lézerdióda
A Brandnew egy új, nagy fényerejű, 976 nm-es, 150 W teljesítményű diódával bővíti hullámhossz-stabilizált diódacsaládját egy 105 μm-es magból és egy 0,22NA-os szálfarokból. A térfogatrács segítségével a kibocsátó hullámhossz stabilizálódik 976 nm-en, és érzéketlen az üzemi hőmérsékletre és az áramra. A dióda modul hermetikusan lezárt 2 tűs csomaggal rendelkezik, amelynek mérete 165 mm x 55 mm. A modult szigorúan teszteljük és validáljuk a hosszú távú megbízhatóság és a hosszú élettartam biztosítása érdekében. Ideális szivattyúzási forrás a nagy teljesítményű szálas lézerhez.
Funkciók:
9W, 18W, 27W, 60W, 150W vagy 180W MM szál kimeneti teljesítményhez
105μm, 106,5μm, 200μm magátmérő MM szálhoz
0,22 N.A. MM-szál esetében
Keskeny sávszélesség kevesebb, mint 0,7 nm
Szivattyúzásra vagy orvosi felhasználásra
Adatlap:
Cikkszám: FC976WS150
| Optikai | Jellemző érték |
| Középső hullámhossz | 976nm |
| Hullámhossz tűrés | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150 W-os |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | 11A. cikk |
| Küszöbáram Ith | 0,8A |
| Üzemi feszültség Vop | 35 V-os |
| Rost | |
| Szálmag | 105um |
| Szál numerikus rekesznyílás | 0,22-EN |
| Szál hossza | 1 m, testreszabható |
| Szál csatlakozó | Csupasz |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25°C |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70°C |
| Hullámhőmérsékleti együttható | 0,03 nm/°C |
Méretrajz:
ESD PROTECTION - Az elektrosztatikus kisülés a termék váratlan meghibásodásának elsődleges oka. Tegyen rendkívüli elővigyázatosságot az ESD megelőzése érdekében. A termék kezelésekor használjon csuklópántokat, földelt munkafelületeket és szigorú antisztatikus technikákat.
Népszerű tags: 150w 976nm hullámhossz stabilizált lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










