300W 915nm nagy teljesítményű szálas diódás lézer

Termék áttekintés:
Ezek a nagy teljesítményű, 915 nm-es diódás lézermodulok 300 W-os CW-kimenetet kínálnak, nagy hatékonysággal, stabilitással és kiváló sugárminőséggel. Ezeket a termékeket úgy érik el, hogy a lézerdióda-chip aszimmetrikus sugárzását kis magátmérőjű kimeneti szálakká alakítják speciális mikrooptika alkalmazásával. Az ellenőrzések és a beégetési eljárások minden szempontból olyan eredményt eredményeznek, amely garantálja az egyes termékek megbízhatóságát, stabilitását és hosszú élettartamát.

Specifikációk:
Cikkszám: FC915DL300
Cikkszám: 300W 915nm szálas diódás lézer
| Optikai | |
| Központ hullámhossza | 915 ± 10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300W |
| Munka mód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | GG 5 nm |
| Lejtő hatékonyság | GG gt; 13W / A |
| Rost | |
| Szálhajlítási sugár | GG 60 mm |
| Rost hossza / szál kabát átmérője | 1,5 m / 0,9 mm |
| Szálmag | 200um |
| Szálas numerikus rekesz | 0,22NS |
| Szálas csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | 20~22A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Működési feszültség Vop | 31.5V |
| Teljesítményátalakítás hatékonysága | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |

Népszerű tags: 915nm nagy teljesítményű szálas diódás lézer szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártva










