Leírás
Kettős hullámhosszú szálcsatolt dióda lézer
Gyors részletek
& gt;Dióda lézer chip Németországból
& gt;Lézerhéj és hordozó Japánból
& gt;élettartam: több mint 10000 óra
& gt; Kettős hullámhossz: 808 nm 976 nm
& gt;Szabványos száladapterek vagy csupasz szálak

| Leírás: | |
| 808 nm-es sugár | |
| Kimeneti teljesítmény | 9W |
| Középső hullámhossz | 808nm ±5nm |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Üzemi áram Iop | 9A |
| Küszöbáram Ith | 0.8A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.0V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 45% |
| 976 nm-es sugár | |
| Kimeneti teljesítmény | 12W |
| Középső hullámhossz | 976 nm ± 5 nm |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.9V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 45% |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;60mm |
| Puffer átmérő | 320 um |
| Szálburkolat átmérője | 220um |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Szálhossz | 1M |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
| Ólom forrasztási hőmérséklete, max. 10 mp | 250℃ |
Népszerű tags: kettős hullámhosszú szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










