Lézeres stack szőrtelenítő géphez
A lézerkötegek széles teljesítménytartománnyal rendelkeznek, 300 W és 1600 W között, és különféle alkalmazási forgatókönyvekhez alkalmasak. Például a makrócsatornás halmozott HD sorozatú szőrtelenítő lézer teljesítménytartománya 755 nm, 808 nm és 1064 nm, teljesítménye 300 W és 1600 W között van. Ezenkívül a 808 nm-es kvázi{10}}folyamatos hullámú lézerdióda-tömböket széles körben használják az orvostudományban, a tudományos kutatásban, a honvédelemben, a szilárdtestlézeres pumpálásban, a nyomtatásban és más területeken
Előnyök:
1. Kiváló minőségű német Jenoptik bár és importált makrocsatornás hűtő használata.
2. Tökéletes a hűtése, aligha okoz dióda rúd égési problémát.
3. Nincs korlátozás a lövésekre.
4. Technológiai támogatási szolgáltatás felajánlása az Ön számára.

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: lézeres verem szőrtelenítő gép beszállítóinak, gyártóknak Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










