Leírás
140mw-os 650nm-es szálcsatolt dióda lézer
Főbb jellemzők:
Nagy kimeneti teljesítmény / fényerő Nagy hatékonyság
Egyedi csomagolás elérhető Egyedi hullámhosszak
Alkalmazások:
Orvosi, spektrális elemzés, kutatás

Leírás:
Cikkszám: FC650DL140
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 650±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 140mW |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | < 6nm |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | FC/PC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 0.3A |
| Küszöbáram Ith | 0.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.4V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70℃ |
| Hullámhossz hőm. Együttható | <0,1 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 140 mw 650 nm szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










