4W-os 638nm-es szálcsatolt lézerdióda
A 4 W-os 638 nm-es szálcsatolt lézerdiódákat nagy távolságra történő adatátvitelre használják száloptikai kommunikációs rendszerekben. Az optikai kábelek immunisak az elektromágneses interferenciákkal szemben, és nagyon nagy távolságra is képesek adatokat továbbítani, nagyon kis teljesítményveszteség mellett. Ez ideálissá teszi őket a távközlési hálózatokban való használatra.
Jellemzők:
A dióda lézer testreszabható kérésre több funkciót is integrálhat,
A kompakt és kezelhető{0}}barát kialakítás nagyon egyszerűvé teszi a használatát.
Magas kapcsolási hatékonyság
Magas telítési kimeneti teljesítmény
Egyszerűsített, hatékony optikai rendszer
Alkalmazás:
Orvosi diagnózis
Optikai műszer
Tudományos kutatás
Spektrumanalízis

ESD-VÉDELEM – Tegyen rendkívüli elővigyázatosságot az ESD megelőzésére. A termék kezelésekor használjon csuklópántokat, földelt munkafelületeket és szigorú antisztatikus technikákat.
Méret:

Adatlap:
Cikkszám: FC638DL4
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 638±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 4W |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | > 60 mm |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905/FC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 0.8A |
| Küszöbáram | 0.2A |
| Üzemi feszültség | 17V |
| TEC | |
| Üzemi áram lop | 6A |
| Üzemi feszültség Vop | 19.6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 10-40 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-80 fok |
Népszerű tags: 4w 638nm szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










