Leírás
785nm 600mW 14 tűs pillangó dióda lézer
Gyors részletek
Hullámhossz: 785nm ±0.5nmHullámhossz stabilizált 785nm lézer dióda Raman spektroszkópiai alkalmazásokhoz
Pillangó csomag belső hűtővel, thermistorral és fotodiódával
Spec lap:
Cikkszám: FC785DL600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 785nm |
| Hullámhossztűrés | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600 mW |
| Színképszélesség FWHM | 0,1nm |
| Lejtés hatékonysága | 0,8W/A |
| Rost | |
| Szálmag átmérője | 105um |
| Szál numerikus rekesz | 0,22NA |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | 1.09A |
| Küszöbáram I. | 0,36A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Pd | <> |
| Termisztor | 10 (±5%) kΩ (@25°C) |
| TEC munkaáram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termál | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20~50°C |
| Hullámhosszúságú hőmérséklet együttható | 0,01nm/°C |
Rajz
![WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Népszerű tags: 785nm 600mw 14 tűs pillangó dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










