Leírás
A kompakt kivitelben kapható 940 nm-es szálas csatolású lézerdióda nagy kimeneti teljesítményt és magas csatolási hatékonyságot tesz lehetővé az iparban. A nagy, 70 W-os kimeneti teljesítménnyel a 940 nm-es lézerdióda szuperintenzív szállézeres pumpálást biztosít.
Árajánlatért, műszaki támogatásért vagy a legjobb lézer kiválasztásában való segítségért forduljon hozzánk bizalommal.
Alkalmazás:
Szivattyúzás
Orvosi
Anyagfeldolgozás
IR megvilágítás

| Leírás: | |
| Kimeneti teljesítmény | 70W |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Spektrális szélesség | 3 nm |
| Küszöbáram | 0.6A |
| Üzemi áram | 3A |
| Üzemi feszültség | 2.2V |
| Egyezmény hatékonysága | 40% |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,28 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 0.85W/A |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55°C (nem kondenzálódó) |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30°C |
| Mag átmérője | 105μm |
| Numerikus rekesz | 0,15NA |
| Fiber csatlakozó | SC |
Népszerű tags: pumpáló dióda lézer 940nm beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










