940 nm-es 140 W-os lézerszálas csatolású dióda modul
Kimenet szálból
Dióda lézer egy emitteres chip Németországból és submount Japánból
Szabványos száladapterek vagy csupasz szálak
Egyetlen hullámhossz jelzőfénnyel vagy anélkül, vagy néhány hullámhossz kombinációja
Jellemzők:
Alacsony áramerősség és nagyfeszültségű üzemmód
Ez nagymértékben leegyszerűsíti a tápegység kialakítását, és a kis üzemi áram jól teljesíti az impulzus üzemmód követelményeit.
Alkalmazások:
szálas lézer pumpálás, DPSSL, világítás és tudományos kutatás

A termék maximális névleges értékén kívüli használata a készülék meghibásodását vagy biztonsági kockázatot okozhat. A készülékhez használt tápegységeket úgy kell használni, hogy a maximális optikai csúcsteljesítményt ne léphessék túl. A Készülékhez megfelelő hűtőbordára van szükség a hősugárzón, biztosítani kell a megfelelő hőleadást és hővezetést a hűtőbordára.
Adatlap
cikkszám FC940DL140
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 140W |
| Spektrális szélesség FWHM | <5nm |
| Lejtési hatékonyság | >10W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >60 mm |
| Fiber mag átmérője | 105 um (± 1,5 um) |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1.5m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 25V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3nm/fok |
| Hátsó reflexiós szigetelés 1060-1100nm | >30 dB |
Méret
![product-1-1 ){}13Q5AY]72[Z(_ZX1(274](/Content/uploads/201998745/201912181426496957278.png)
Népszerű tags: 940nm 140w-os lézerszálas csatolású diódamodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












