600 W-os 915 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
Az FC915DL600 rendkívül magas, 18 W/A lejtési hatásfokkal és példátlan, 0,03 nm/℃ hőhullámhossz-stabilitással rendelkezik. A Brandnew által gyártott összes dióda lézer szabadalmaztatott szálcsatolási technikát használ, ami nagy hatékonyságú, stabilitású és kiváló sugárminőségű volumentermékeket eredményez, amelyek lehetővé teszik több emitter hatékony összekapcsolását egyetlen optikai kábelbe.
Mindezek a tulajdonságok a 100 000 órás tipikus dióda élettartammal kombinálva a K976FPACN-200.0W lézerdióda modult ideálissá teszik szálas lézeres szivattyúzáshoz.

Adatlap
Cikkszám: FC915DL600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Lejtési hatékonyság | 18W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;65mm |
| Fiber mag átmérője | 220um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz Vég |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 25-28A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 62~64V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 43% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-55℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,35 nm/℃ |
Rajz
![((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Népszerű tags: 600w 915nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










