Leírás
40 W-os 915 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Gyors részletek:
Magas csatlakozási hatékonyság
Jó hőelvezetési teljesítményA dióda lézer testreszabható kérésre több funkciót is integrálhat.
A kompakt és könnyen kezelhető kialakítás nagyon egyszerűvé teszi a használatát.
Alkalmazás:
Orvosbiológiai képalkotó rendszerek
Orvosi diagnózis
Konfokális mikroszkópia
Optikai műszer
Orvosbiológiai műszer

Rajz
![KCZ4}[KU77XGV7R[0[7]29W](/Content/upload/201998745/201907291420234357383.png)
Adatlap
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 40W |
| Spektrális szélesség FWHM | & lt;7nm |
| Lejtési hatékonyság | 4.5W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;40mm |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 105um/125um/250um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz Vég |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11.5~12.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.5~0.9A |
| Üzemi feszültség Vop | 8.5~12V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3 nm/℃ |
Népszerű tags: 40w 915nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










