45W 808 nm leválasztható szálas kapcsolt lézerdióda
Ezek a szálas, 808 nm -es lézerdiódák CW kimeneti energiát kínálnak, akár 45 wattot is egy 200 μm -es magszálas pigtailből . Az eszközök csomagolását a nagy megbízhatóság biztosítására fejlesztették ki egy fejlett hőkezelés révén, ezeknek a multimódusú lézereknek a 6 nm -nél tartó integrált és hatékony szálas {6.}}}}}}}}} lézert kínálnak. Figyelje meg a fotodiódot, hogy a felhasználó energiavissza visszacsatolási módban és alacsony teljesítményű piros célzó / pilóta lézerben vezesse őket, hogy megkönnyítse a biztonságos lézerbeállítást és az alkalmazás integrációját a . alkalmazásban


Jellemző
808 nm-es lézerdióda, amelyet hosszú életre terveztek, nagy működési teljesítmény mellett:
A csomag hőtervezése lehetővé teszi, hogy ezek a lézerek magas hőmérsékleten működjenek, akár 70 fokig . A hőkezelést és a hőkezelést részben az alaplemez nagy felületi síkjával és befejezésével érik el, amely könnyen megfordítható a hőszálba .}.}}.}}}}}}}}}}}}}
Adatlap
Tételszám: FC808DL 45- D
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm ± 5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 45W |
| Rost | |
| Rost na | 0,22Na |
| Rosthossz | 1m |
| Rost csatlakozó | SMA 905- SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemeltetési áram IOP | 10A |
| Küszöbáram ITH | 2A |
| Üzemi feszültség VOP | 12V |
| Termikus | |
| Teszthőmérséklet | 25 fokozat |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együtthatója | 0,3 nm/ fok |
Rajz:

Népszerű tags: 45W 808 nm leválasztható szálas kapcsolt lézerdióda -beszállítók, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










