Leírás
1 W 830 nm-es SMA905 szálcsatolt dióda lézer orvosi használatra
Legfontosabb jellemzője:
1W kimeneti teljesítmény, 830nm központi hullámhossz
2 tűs zárt csomagolás
& gt;30mm hajlítási sugár, ST szálas csatlakozó
45%-os teljesítményátalakítási hatásfok
Alkalmazás:
Termikus nyomtatás
Távoli áramtermelés
Orvosi felhasználás
Metrológia
Adatlap
Cikkszám: FC830DL1
A cikk neve: 1W 830nm Fiber Coupled Diode Laser Medical
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 830 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | ≥0.95W/A |
| Rost | |
| Fiber Numerical Aperture | 0,14NA |
| Fiber Core | 50um |
| Hajlítási sugár | & gt;30mm |
| Fiber csatlakozó | UTCA |
| Szálhossz | 60m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ≤1.2A |
| Küszöbáram Ith | ≤0.25A |
| Üzemi feszültség Vop | ≤1.85V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ≥45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,28 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 1w 830nm szálcsatolt dióda lézeres orvosi beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










