30W 976NM szálas kapcsolt lézerdióda
30W 976nm Fiber Coupled Laser Diode is multiple single emitter diode lasers. Multiple single emitter diode lasers build upon the foundation of multi-emitter coupling technology, to obtain high power and high brightness diode laser. Multi single emitter diode lasers have great advantages in high reliability and high performance. In multi-single emitter diode laser, A Brandnew számos továbbfejlesztett optikai mintát szabadalmaztatott a .
Jellemzők
rosthoz kapcsolt kimenet
kicsi NA 0,22
hosszú élettartam 10000 órás
Többfunkciók állnak rendelkezésre, például piros célzó gerenda, pd, termisztor

Adatlap:
Tétel No .: fc976dl30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 ± 10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Működőképes üzemmód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | 3,5 nm |
| Lejtős hatékonyság | 2.7W/A |
| Rost | |
| Rosthossz | 1m |
| Rostmag | 105um |
| Rost numerikus rekesz | 0,22Na |
| Rost csatlakozó | Csupasz/SMA905/CO |
| Elektromos | |
| Üzemeltetési áram IOP | 11.5A |
| Küszöbáram ITH | 0.6A |
| Üzemi feszültség VOP | 5.6V |
| Erőátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15 ~ 55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Rajz:
![product-1-1 {9HI{ZTI{P_@X]]CGGI]9NY](/Content/upload/201998745/201908021518289842248.png)
Népszerű tags: 30W 976NM szálas kapcsolt lézerdióda -beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










