30 W-os, 980 nm-es, szálas csatolású lézerdióda 1470 nm-rel
30 W-os 980 nm-es szálcsatolt lézerdióda
Jellemzők:
- 980nm és 1470nm
- 200 µm, NA 0,22 szál
- égés-a célzó sugárban, PD, termisztorban
- Hőmérséklet érzékelő
Alkalmazás:
- Fogászati
- Bőrgyógyászat
- Gyógyászati
- Állatgyógyászati

- Ezek az orvosi lézerkomponensek könnyen integrálhatók és biztonságosan használhatók, így költséghatékony a fejlesztésük és a gyártásuk.
- A vadonatúj diódalézerek tartozékok és funkciók széles skáláját kínálják, és CE- és ROHS-kompatibilisek.
- A BrandNew a legmegbízhatóbb egykibocsátós technológiát garantálja gondos tervezéssel, kiterjedt beégetéssel-, valamint hosszú élettartammal és hőteszttel.
Dátumlap
Cikkszám:FC914CB30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1470 nm/15 W; 980nm/15W |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Rost | |
| Fiber Core | 200um |
| Szálhossz | 1M |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 20/9A |
| Küszöb aktuális Lth | 0.5/1A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8/8V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Rajz:

Fiber{0}}csatolt lézermoduljaink mostantól támogatjáktöbb-hullámhosszú csatolás, amely lehetővé teszi két vagy több különböző hullámhosszú lézerdióda hatékony kombinálását egyetlen szál kimenetté. Ez kompakt, nagy teljesítményű{1}}megoldásokat tesz lehetővé az igénylő alkalmazásokhozszéles spektrum lefedettség, két{0}}funkciós működés, vagyhullámhossz{0}}hangolható kimenetek.
Akár dolgozoltöbb-módú orvosi kezelés, kettős{0}}hullámhosszú pumpálás, vagyszélessávú spektroszkópia, a több-hullámhosszú szál-csatolt megoldásunk mindkettőt biztosítjahatékonyság és rugalmasságintegrálásra kész--formátumban.
Kérésre rendelkezésre állnak minták és műszaki megbeszélések -, és segítünk megtervezni a rendszeréhez megfelelő kombinációt.
Népszerű tags: 30W 980nm Fiber Coupled Laser Dióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










