Szuperkönnyű, Fiber csatolt lézerdióda
Ezek a szuperkönnyű, szálas csatolású lézerdiódák, nagy teljesítményű, 915 nm-es lézerdiódák akár 200 W kimeneti teljesítményt adnak le 4 nm-es emissziós sávszélesség mellett. A többmódusú szálas pigtail 200 µm-es maggal rendelkezik, NA 0,22. A Super Light Weight Fiber Coupled Laser Diode csomag kompakt, hőhatékony, és egyszerű és biztonságos rögzítésre tervezték. Ezeket a 915 nm-es lézerdiódákat szivattyúzáshoz (DPSS) diódával pumpált szilárdtestlézerekhez, valamint fűtési és képalkotó alkalmazásokhoz használják.
Adatlap:
Cikkszám: FC915DL200-SLW
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 915 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Szuperkönnyű funkció | 0.75g/W |
| Rost | |
| Szálhossz/szálas köpeny átmérője | 1 m/0,9 mm |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber Numerical Aperture | 0.22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 35A |
| Küszöbáram Ith | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | 20V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Rajz:
Népszerű tags: szuper könnyű szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










