Leírás
25 W-os 981 nm-es szálcsatolt lézerdióda
Ez a fajta szálas csatolású dióda lézer 0.22NA szálszám-nyílással, 105±3 um szálmaggal rendelkezik, a szálcsatlakozó SMA905, nagy hatásfokú és nagy kimeneti teljesítmény 25 W 981 nm-es középső hullámhosszon. Ugyanakkor a munkateljesítmény tökéletes, a hosszú, több mint 100 000 órás üzemidő megbízhatóbbá és stabilabbá teszi a szálkapcsolt dióda lézert.
Funkció
Magas kapcsolási hatékonyság
Jó minőségű helyszín
Stabil teljesítmény
Long life >10, 000óra
105um szálmag/0,22NA/1m szálhossz
SMA905 csatlakozó, gyors szállítás DHL-lel

Leírás
Cikkszám: FC981DL25
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 981 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Erő | 25W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 6A |
| Küszöbáram | 1A |
| Üzemi feszültség | 10V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70 fok |
Dimenzió

Népszerű tags: 25w 981nm szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










