2W szálcsatolt lézerdióda
Ez egy 808 nm-es, 2 W-os szálcsatolású lézerdióda Jenoptik Chippel, amely professzionális csatolási technológiát alkalmaz, számos előnnyel és széles körben alkalmazott a piacon.
Számos előny: kompakt kialakítás, stabil kimeneti teljesítmény nagy teljesítmény nagy hatásfok hosszú élettartam |
Széles körű alkalmazások: |
| Leírás: | |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Spektrális szélesség | ≤6 nm |
| Küszöbáram | 0.45A |
| Üzemi áram | 3.3A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Egyezmény hatékonysága | 50% |
| & gt;90% teljesítmény | 0,15NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,28 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | ≥0.95W/A |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70°C (nem kondenzálódó) |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55°C |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;30mm |
| Mag átmérője | 200 um |
| Numerikus rekesz | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
Rólunk
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
A 2011-ben alapított BrandNew, a lézerdiódagyártó cég nagy teljesítményű dióda lézereket és rendszereket gyárt a kimeneti teljesítmények és hullámhosszok széles skálájával, beleértve a szálcsatolt, stack bar lézereket és a plug and play lézereket.
Együttműködik a Félvezető Intézet Kínai Tudományos Akadémiával és a Zhejiang Egyetemmel, ma több mint 60 technikus és 2 tudós, 20 technikus rendelkezik PHD fokozattal. Gyártási terület 10000 Class Lab Clean Room 2000 négyzetméterrel. Az éves forgalom meghaladja a 10 millió dollárt.
A BrandNew' erősségei a tehetséges alkalmazottak, a minőségi tervezés, a folyamatirányítás, a termékfejlesztés és a mennyiségi gyártás.
Tanúsítvány
Lépjen kapcsolatba velünk
Yoyo E-mail: info@brandnew-china.com
WhatsApp: +86 13867679409
Népszerű tags: 2w szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












