Leírás
30W 808nm 2V Fiber Laser Dióda
Áttekintés
Jellemzők:
Egyedülálló rúdcsatlakozási technológia
Az üzemi feszültség 2V
Szűk hullámhossz-tűrés a szálas lézeres szivattyúzási alkalmazásokhoz
Multimódusú optikai szál, 200 μm-es mag, NA=0.22, SMA905 csatlakozó
Akár 30 Watt CW vagy impulzus üzemmódú kimeneti teljesítmény
A robusztus csomagot úgy tervezték, hogy rendkívül hőhatékony{0}}, és biztonságosan kell rögzíteni egy szabályozott hőmérsékletű hűtőbordához.
Széles körű alkalmazások:
◆ Orvosi
◆ Nyomtatás
◆ Szivattyúforrás
◆ Anyagfeldolgozás

Csomag rajz:

Specifikáció:
Cikkszám: FC808DL30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Rost | |
| Fiber Core | 200 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-55 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,3nm/fok |
Népszerű tags: 30w 808nm 2v szálas lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










