Leírás
8 W-os 808 nm-es 12 tűs szálcsatolt dióda lézer
Áttekintés
Jellemzők:
High Heat Load (HHL) 12 PIN-es csomag
Üzemmód: CW
Beépített{0}}termisztor, TEC, fotodióda
Nagy hatékonyság, nagy fényerő, nagy teljesítmény
Alkalmazások:
Szálerősítésű szivattyúzás
Világítási rendszerek
Ipari jelölés
Tartomány-keresés
Orvosi
A szálas csatolású lézerdiódákat számos orvosi alkalmazásban használják, például lézeres sebészetben, lézeres szemműtétben és rákkezelésben. Lézerrel szöveteket vághatunk, daganatokat távolíthatunk el és véredényeket hegeszthetünk. Különféle bőrbetegségek kezelésére is használják.

Specifikációs lap
Cikkszám: FC808DL8
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±3nm |
| Kimeneti teljesítmény | 8W |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 9A |
| Küszöbáram Ith | 1.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| PD áram | 500mA |
| TEC áram/feszültség | 1.5A/4.5V |
| Termisztor | 10K |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,03 nm/fok |
Méretrajz

Népszerű tags: 8w 808nm 12 tűs szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










