Leírás
20 W-os 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A 20 W-os 808 nm-es szálcsatolású dióda lézert széles körben használják világításban, szivattyúzásban és anyagfeldolgozásban. A Brandnew sajátos emitterekkel rendelkezik, amelyek kombinálják a szabadalmaztatott és a 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer kimeneti teljesítményét, amely akár 20 W is lehet. Néhány hullámhossz-kombinációs modult is személyre szabhatunk az Ön igényei szerint.
| Leírás: | |
| Kimeneti teljesítmény | 20W |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Spektrális szélesség (FWHM) | ≤7 |
| Küszöbáram | 1.6A |
| Üzemi áram | 9.0A |
| Üzemi feszültség | 5.4V |
| Egyezmény hatékonysága | 40% |
| & gt;90% teljesítmény | 0,15NA |
Hullámhossz vs. hőmérséklet | 0,3 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 2.45W/A |
| Tárolási hőmérséklet | 0~70°C |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55°C |
| Mag átmérője | 400μm |
| Numerikus rekesz | 0.22 |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |



Népszerű tags: 20w 808nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










