Leírás
150 W-os 808 nm-es szálas lézerdióda fotódiódával
Főbb jellemzők:
150W CW kimeneti teljesítmény
808 nm
400 µm magátmérőjű MM szál
0,22 Numerikus rekesz
Célzósugár, PD, termisztor funkciók opcionálisak
Rendkívül hatékony, nagyon stabil
Kiváló sugárminőség, hosszú dióda élettartam
Alkalmazások:
Fiber&erősítő; DPSS lézerszivattyúk
Gépi látás
Optogenetika
Fotolumineszcencia
Fogászati
Fotodinamikus terápia

Műszaki adatlap:
Cikkszám: FC808DL150
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Rost | |
| Fiber Core | 400 um |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 10A |
| Küszöbáram Ith | 1.8A |
| Üzemi feszültség Vop | 31V |
| Célzó sugár | 5V |
| PD | Belső |
| Termisztor | Külső |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
Csomag rajz

Népszerű tags: 150w 808nm szálas lézerdióda fotódióda beszállítókkal, gyártókkal Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










