Leírás
250mW-os 793nm-es szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
- Abszorpciós csúcs szélessége
- Adja hozzá a hangerőt a Bragg-rácshoz
- Nagy teljesítmény
Alkalmazások:
- Orvosi kutatás
- Kísérleti tesztelés,
- Hadiipar,

Dátumlap
Cikkszám:FC793SM250
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 793nm±3nm |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény | 250mW |
| Spektrális szélesség | 1 nm |
| Rost | |
| Szál mag | Hi780 vagy azzal egyenértékű |
| Fiber csatlakozó | FC/APC |
| Fiber kabát | 0,9 mm |
| Szálhossz | 1m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 400 mA |
| Küszöb aktuális Lth | 65 mA |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| PD áram | 5nA |
| Termisztor | 10±5%/3892KΩ/ |
| TEC áram | 1.1A |
| TEC feszültség | 1.9V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőm. | -30~70 fok |
Rajz:

Népszerű tags: 793nm 250mw szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












