350W 793Nm szálas kapóda lézer
Annak érdekében, hogy kielégítsük az ügyfelek igényeit a szivattyúzás, a biztonsági megfigyelés, az anyagfeldolgozás és így tovább, a . Brandnew technológia nemrégiben kifejlesztett egy 350W 793 nm -es rostos kapóda lézert, 200 μm átmérőjű és 0 . 22Na szálakkal.
Jellemző:
Nagy érzékenységi és túlterhelési teljesítmény széles dinamikus tartományban
Nagy kapcsolási hatékonyság
Elkülönített elektromos érintkezők
Kiváló minőségű, nagy megbízhatóság és stabilitás
Alkalmazás:
Szál lézerszivattyú forrás
Orvosi/élet- és egészségtudományok .
Ionsebesség -tesztelés
Biotechnológia
Mérési és elemzés diagnosztika

Meghatározás
Tételszám .: fc793dl350
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 793nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 10nm |
| Kimeneti teljesítmény | >=340W |
| Rost | |
| Rostmag átmérőjű | 200um |
| Rost numerikus rekesz | 0,22Na |
| Elektromos | |
| Működési áram | 12A |
| Küszöbáram | 2A |
| Üzemi feszültség | 73V |
| Termikus | |
| Teszthőmérséklet | 25 fokozat |
| Hullámhullám -együttható | 0,3 nm/ fok |
Működési áram IOP: Ez a vezetési áram, amikor a lézerdióda eléri a névleges kimeneti teljesítményt . Ez az érték fontosabb a . lézer -vezetési áramkör megtervezéséhez és hibakereséséhez.
Működési feszültség VOP: A megadott fénykimenet . kibocsátásához szükséges előzetes feszültség.
Optikai kimeneti teljesítmény PO: A maximális megengedett pillanatnyi optikai teljesítmény kimenet . Ez vonatkozik a folyamatos vagy impulzusos működési módokra .
Méretű rajz

Jegyzet
Tiszta szobában vagy porvédett házban is működhet .
Az eszközhöz használt tápegységeket úgy kell alkalmazni, hogy a maximális csúcs optikai teljesítményt nem lehet túllépni .
Használjon csuklópántokat, földelt munkafelületeket és szigorú antisztatikus technikákat a termék kezelése során .
Népszerű tags: 350W 793Nm szálas kapróda lézer beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










