160 W-os 793 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A 793 nm-es hullámhosszt főként tuliummal-adalékolt szálas lézerek és itterbium-szálas lézerek pumpálására használják, és a fotonok kifehéredését és az itterbium-adagolású szálak sötétedését eredményezi.
Az itterbium{0}}adalékolt szálban a 793 nm-es hullámhossz hatékonyan fehéríti a fotonsötétedés jelenségét, és javítja a szálas lézerek stabilitását és teljesítményét. Kísérletek kimutatták, hogy egy 793 nm-es hullámhosszú lézer használatával jelentősen csökkenthető a további fotonsötétedési veszteség az itterbium-adalékos szálban, és alacsony költséggel több száz wattos kimeneti teljesítmény érhető el. Ideális módja a fotonsötétedés kiküszöbölésének nagy teljesítményű,-kettős{7}}borítású itterbium-szálas lézerekben. A jelenség átalakításának hatékony módja
Jellemzők:
nagy teljesítmény, 160 watt
középső hullámhossza 793 nm
szabadalmaztatott csatolási technikák
nagy hatékonyság, nagy stabilitás és nagyon jó sugárminőség
Alkalmazás:
Szállézeres szivattyúzás
Szilárdtest lézeres szivattyúzás
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Adatlap
Cikkszám: FC793DL160
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 793 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 160W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | 40V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-80 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3nm/fok |
Rajz
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Népszerű tags: 160w 793nm szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










