Lézerforrású 450 nm-es 30 W-os Fiber Coupled Dióda lézer

Jellemzők:
450nm kék látható fény
Ez egy többmódusú szálas csatolású, nagy teljesítményű kék dióda 30 W kimeneti teljesítménnyel.
Kicsi és könnyen kezelhető, és ideális a berendezésbe való beágyazáshoz
Hosszú élettartam, nagy fényerő, nagy megbízhatóság és stabilitás
Fiber csatolt kimenet vagy kollimált nyaláb kimenet
Egyszerűsített, hatékony optikai rendszer
Opcionális fotódióda/TEC/célzósugár/termisztor/levehető szálas funkciók
Nagy hatékonyságú fényvisszaverő anyagok anyagfeldolgozása (réz, alumínium...)
Specifikációs lap:
Cikkszám: FC450DL30
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 450 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 2.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 36V |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1~2m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-55 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
Rajz

GYIK:
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális K+F csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D osztályát, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél igényei szerint.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Népszerű tags: lézerforrás 450nm 30w szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










