10 W-os 450 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A nagy teljesítményű kék 10 W-os 450 nm-es Fiber Coupled Diode Laser modul kiemelkedő fényerővel rendelkezik. Több mint 10 W teljesítmény 450 nm-en egy 105 µm-es szálra csatlakoztatva. A várható élettartam több mint 10,000 óra. Főbb felhasználási területei a műanyagok feldolgozása és a pontos mikroforrasztás PCB-n, 3D nyomtatásra és egyéb ipari, orvosi, tudományos és lézeres kijelző alkalmazásokra is kiválóan alkalmas.
Főbb jellemzők:
Üzemmód: Folyamatos
A rostmag átmérője: 105 µm
Numerikus rekesznyílás (NA): 0.22
Vízhűtés: igen
Alkalmazások:
A kék 10 W-os, 450 nm-es Fiber Coupled Diode Laser egy sokoldalú és kompakt eszköz, amely elképesztő megbízhatósággal növeli a kimeneti teljesítményt. Nagy teljesítményű kimeneti kapacitása sokféle funkció elvégzését teszi lehetővé, mint például a nagysebességű adatátvitel, orvosi műtétek és lézerhegesztés. A készülék akár 200 W összteljesítménnyel is büszkélkedhet, amely lehetővé teszi a nagy teljesítményt igénylő alkalmazások hatékony végrehajtását.

Adatlap:
Cikkszám: FC450DL10
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 450 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 3A |
| Küszöbáram | 0.5A |
| Üzemi feszültség | 25.5V |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Szálhossz | 1m, testre szabható |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
| Hullámhőm. Együttható | -0.3nm/fok |
Méretrajz

ESD-VÉDELEM – Az elektrosztatikus kisülés a termék váratlan meghibásodásának elsődleges oka. Tegyen rendkívüli elővigyázatosságot az ESD megelőzése érdekében.
Az üzemi hőmérsékletet és a relatív páratartalmat szabályozni kell, hogy elkerüljük a víz páralecsapódását a lézerfelületeken.
Népszerű tags: 10w 450nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










