10 W-os, 450 nm-es szálcsatolt lézermodul

Jellemzők:
Hullámhossz 450 nm
Mikrogyártásra alkalmas, mert nagy abszorpciós sebességgel rendelkezik olyan fémanyagokhoz, mint az arany (Au) és a réz (Cu).
A félvezető LD-t és a többmódusú szálat ötvözi nagy hatékonysággal, és nagy teljesítményű és hatékony kék fényt bocsát ki a csatlakozó végén.
Kicsi és könnyen kezelhető, és ideális a berendezésekbe való beágyazáshoz.
A kimenet 6W, 9W, 10W(200μ) és 12W közül választható a felállástól és a cél alkalmazástól függően.
φ100 μm optikai szál magátmérőt használ, így ideális kis átmérőjű gerendákkal végzett mikrogyártáshoz.
Specifikációs lap:
Cikkszám: FC450DL10
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 445±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Munkamód | CW |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 3A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 25.5V |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-35 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 10w 450nm szálcsatolt lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










