50 W-os 450 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
Kis helyigény, stabil teljesítmény, alacsony energiafogyasztás
Célzó sugár, termisztor funkciók opcionálisak
Főbb alkalmazási terület: Fényvisszaverő anyagok fémfeldolgozása (pl. réz, alumínium)
Több egyedi emitter kombinálása, mindegyik robusztus, kompakt csomagolásban, kihasználja a jól bevált, robusztus és nagy hozamú félvezetőgyártási technológiát. Még ennél is fontosabb, hogy a kombinált egyedi emitterek nagyobb fényerőt tudnak elérni, mint a dióda rudak, ami fontos a hegesztési alkalmazásokhoz.

Műszaki adatlap:
Cikkszám: FC450DL50
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 450 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±15 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 2.8A |
| Küszöbáram Ith | 0.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 81V |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70℃ |
Rajz

GYIK:
Mi a helyzet a szállítással?
Légi úton is tudunk háztól házig szolgáltatásokat nyújtani, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. Az egyedi termékekhez 15 munkanap szükséges.
Népszerű tags: 50w 450nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










