10mW 1030nmButterfly egymódusú, szálas csatolású lézerdióda
Jellemzők:
Hermetikusan lezárva, 14 tűs pillangós csomagolásban
Beépített TEC (termoelektromos hűtő), PD (monitor fotodióda), termisztor
CW vagy impulzus üzemmód
Üzemi hőmérséklet -40 foktól plusz 50 fokig
Egymódusú szálas pigtail (HI1060)
Opcionális szálas csatlakozó: csupasz vég, FC/PC, FC/UPC és FC/APC
Alkalmazások:
Telecom
Megvilágítás
Érzékelés
Spektroszkópia
További 14 tűs egymódusú pillangószálas csatolású lézerdiódát is kínálunk: 980 nm-es pumpás lézereket EDFA és ASE fényforrások pumpálására; 1310 nm-es és 1550 nm-es kommunikációra használt lézereket CWDM sávban (1270 nm{5}} nm); 850 nm, 1310 nm és 1310 nm érzékelő, gázérzékelés és orvosi területeken használt lézer; 1550 nm, 1580 nm, 1653,7 nm lézer gázérzékeléshez.

Specifikációs lap:
Cikkszám: FC1030PM10
A cikk neve: 10mW 1030nm egymódusú szálas csatolású lézermodul
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 1030 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10mW |
| Rost | |
| Rost | Szia 1060 |
| Szálhossz | >1m |
| Fiber csatlakozó | FC/APC |
| Elektromos | |
| Küszöbáram Ith | 30mA |
| Üzemi áram Iop | 300mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
Rajz

Népszerű tags: 10mw 1030nm egymódusú pillangó lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










