Leírás
300mW 976nm Butterfly lézerdióda
Termékleírás
300mW 976nm Butterfly Laser Diode alacsony fogyasztású EDFA szivattyús lézerforrások, melyek pillangós csomagokban kaphatók. Akár 300 mW kimeneti teljesítményt is kínálnak. Ezek a lézerek rács-stabilizáltak, hogy a hullámhosszt az üzemi körülmények között rögzítsék. A kis alaktényező alacsony fogyasztású modullá teszi. A Hi1064 szálas pigtail szabványos.
Funkció
Fiber csatolt dióda lézer 976 nm
Alacsony energiafogyasztás
Beépített termoelektromos hőszivattyú
300mW kimeneti teljesítmény, pillangós csomag

Adatlap:
Cikkszám:FC976SM300
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976±1 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300mW |
| Rost | |
| Szálhossz | >1m |
| Rost | Szia 1060 |
| Fiber csatlakozó | FC/APC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 1000mA |
| Küszöbáram Ith | 90mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.5V |
| PD | Elérhető |
| TEC üzemi áram/feszültség | Elérhető |
| Termisztor KΩ/ (25 fok) | Elérhető |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
Méretrajz

Népszerű tags: 300mw 976nm pillangós lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










