600mW 980nm FBG Butterfly lézerdióda
A szálas Bragg-rács (FBG) pontosan rögzíti a középső hullámhosszt kiterjesztett teljesítmény- és hőmérséklet-tartományokban.
A 600 mW-os, 980 nm-es FBG Butterfly lézerdiódák egyedi lézerhegesztéses csomagolási technológiával vannak csomagolva a nagy megbízhatóság érdekében zord üzemi körülmények között is, és szálas Bragg minősítéssel, termoelektromos hűtővel, termisztorral, monitor fotodiódával és UniDry™ getterrel is kaphatók.
Jellemzők:
600mW 980nm FBG Butterfly lézerdióda
A hullámhosszt Fiber Bragg rács stabilizálja
980 nm középső hullámhossz 600 mW kimeneti teljesítménnyel
Integrált termoelektromos hűtő (TEC) és termisztor
14-Tűs, hermetikusan lezárt pillangócsomag

Specifikációs lap:
Cikkszám: FC980SM600
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 980 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600mW |
| Rost | |
| Rost | Szia 1060 |
| Szálhossz | >1m |
| Fiber csatlakozó | FC/APC |
| Elektromos | |
| Küszöbáram Ith | 90mA |
| Üzemi áram Iop | 1000mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.5V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
Az „Abszolút maximális besorolások” alatt felsoroltakon túli igénybevételek maradandó károsodást okozhatnak a készülékben. Ezek csak feszültségértékek, és az eszköz ilyen feltételek melletti vagy azt meghaladó működése nem jelenti azt. Ha hosszabb ideig ki van téve az abszolút maximális névleges értékeknek, az befolyásolhatja az eszköz megbízhatóságát
Rajz

Népszerű tags: 600mw 980nm fbg pillangó lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










