100mW 532nm zöld lézerdióda
Leírás
Az iparági szabványnak megfelelő 14-tűs pillangócsomagba zárt lézerdiódák élvonalbeli választékát kínáló fejlett eszközök újradefiniálják az optikai technológia pontosságát és megbízhatóságát. Mindegyik lézerdióda nagy teljesítményű, 105 µm-es, többmódusú szálas szálkásítóval van felszerelve, amely ügyesen FC/PC csatlakozóval van lezárva, biztosítva a különböző optikai rendszerekbe való zökkenőmentes integrációt.
A lézercsomag túlmutat a hagyományos kialakításokon azáltal, hogy zökkenőmentesen integrálja a termoelektromos hűtőt egy 10 kΩ-os termisztorral, lehetővé téve a pontos hőmérsékletszabályozást a fokozott stabilitás és hatékonyság érdekében. Ezenkívül egy belső monitor fotodióda tovább növeli a lézer alkalmazkodóképességét és teljesítményfigyelési képességeit.
Az iparági szabványokat felölelő lézerdiódák Type{0}} kivezetéssel büszkélkedhetnek, amely megkönnyíti a meglévő beállításokba és rendszerekbe való egyszerű integrációt. A csomag elektromos konfigurációja úgy van kialakítva, hogy a földhöz képest elektromosan lebegjen. Ez az egyedülálló funkció páratlan rugalmasságot biztosít mind a szerelési lehetőségek, mind a lézervezérlés terén, így sokoldalú megoldás a különféle alkalmazásokhoz.

Funkció
Butterfly csomag lézerdióda
Keskeny vonal szélessége < 0,05 nm
105 µm Fiber-Coupled, FC/PC csatlakozó
SMA905 csatlakozó opcionális
Iparági szabvány típusú-1 tű

Alkalmazás
Raman spektroszkópia
Analitikai műszerek
Biológiai kutatás
Orvosi felhasználás
Specifikáció
Termékszám:FC532DL100
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 532 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±3nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100mW |
| Rost | |
| Szál mag | 105 um |
| Szál NA | 0.22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | FC/PC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 731 mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.1V |
| Termisztor | 10±5%/3930 |
| TEC áram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20~50 fok |
Lézer méret
Népszerű tags: 100mw 532nm zöld lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










