60 W-os, 830 nm-es vezetőképességű, hűtött egysávos lézerdióda
Jellemzők:
- Teljesítmény: 20W,40W,60W,80W opcionális
- CW munkamód
- Hullámhossz: 808 nm, 915 nm, 940 nm, 976-980 nm opcionális
- 19 emitter alacsony üzemi áramon keresztül számol
- Fejlett AuSn forrasztás
- Cu / WCu90 / WCu85 Hűtőborda
- Fast Axis Collimated (FAC) opcionális
Alkalmazások:
- Tudományos kísérletek
- Epilátorok
- Orvosi esztétika

Ez egy vezetőhűtéses csomag (CS-Mount) nagy teljesítményű lézerdióda, a kimeneti teljesítménye 60 W CW üzemmódban. A vezetési-hűtésű CS LD optimális megoldás a szilárdtestlézeres szivattyúzáshoz, a megvilágításhoz, a dióda lézerszálas csatoláshoz és a közvetlen diódákhoz.
A BrandNew Technology dióda lézereket kínál széles hullámhossz-, teljesítmény- és csomagkonfigurációban. Testreszabott opciók is fejleszthetők az ügyfél speciális igényei szerint.
Cikkszám: CC830DL60
Cikk neve: 60W 830nm vezető hűtésű egysávos lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 830 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W |
| Munkamód | CW |
| Kibocsátó száma | 19 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 10.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.85V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 52% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3nm/fok |

Részletes rajz:

Népszerű tags: 60w 830nm cs lézerdióda szálas csatoló beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










