50W 830NM vezetőképességű hűtött lézerdióda
Jellemzők:
- CW munka mód, FAC elérhető
- Gyors/lassú tengely divergencia 50/10DEG
- Hosszú élettartam, tökéletes előadás
- 0,3 nm/ fokos hullámhossz -hőmérsékleti együttható
Alkalmazások:
- IR megvilágítás
- Orvosi felhasználás
- Anyagfeldolgozás

Az egybáru-dióda kialakítása javítja a stabilitást és a megbízhatóságot, biztosítva a következetes lézer kimenetet . Ez a modul kivételes sugárminőséget és egységes energiaeloszlást kínál a pontos és ellenőrzött lézerfeldolgozáshoz . 830 nm hullámhosszával és vezetéshűtéssel, a következetes energiaellátási technikákkal és a fejlett gyártási technikákkal, és ez a lézert, és ezt a lézert folyamatosan képes működtetni, és ezt a lézert folyamatosan működteti, és ezt a lézert folyamatosan működteti, és ezt tartós és tartós .
Adatlap
Cikkszám: CC830DL50
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 830 nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Működőképes üzemmód | CW |
| Gyors tengely divergencia (95%) | 50DEG |
| Lassú tengely divergencia (95%) | 10DEG |
| Elektromos | |
| Működési aktuális LOP | 50A |
| Küszöbértékű lth | 10A |
| Üzemi feszültség VOP | 2V |
| Termisztor | |
| Teszthőmérséklet | 25 fokozat |
| Tárolási hőmérséklet | -55 ~ +85 fok |
| Hullámhggület hőmérsékleti együtthatója | 0,3 nm/ fok |
Ábra:
Népszerű tags: 50W 830NM vezetőképességű hűtött lézerdióda -beszállítók, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










