Leírás
40 W-os, 830 nm-es CW vezetőképességű, hűtött dióda lézer opcionális FAC-val

Főbb jellemzői:
CW munkamód
Vezetés hűtve
19 emitter kis áramon keresztül számol
Széles körű alkalmazások, például szivattyúzás, orvosi, tudományos kutatás
Műszaki adatok:
Cikkszám: CC830SB40
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 830 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 40W |
| Barok száma | 1 |
| Kibocsátó száma | 19 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 36Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 42A |
| Küszöbáram Ith | 7A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.9V |
| Lejtési hatékonyság | 1.1W/A |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |

Népszerű tags: 830 nm-es 40 wattos hűtésű egysávos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










