Leírás
100W / 150W 808nm vízhűtéses mikrocsatornás egyrúd

A BrandNew 808nm lézeres chipet Németországból importálják, a Jenoptik hosszú élettartamú> 10000 óra és nagy stabilitás. Kifejezetten mikrocsatornás, vízhűtéses lézerszalaghoz tervezték a szőreltávolító gép kézidarabját. Ipari szivattyúzáshoz és lézerkapcsoláshoz is használható.
A BrandNew nagy megbízhatóságú mikrocsatornás hűtő lézerköteget is kínál, amelyet szőrtelenítésben, bőrfeszesítésben, bőrfiatalításban és fehérítésben használnak. Sőt, az OEM ügyfelek számára akár KW teljesítményt is biztosíthatunk ipari és katonai alkalmazásokhoz.

Előnyök:
Magas megbízhatóság
Magas konverziós hatékonyság
Kompakt csomag
Alkalmazás:
Orvosi
Szivattyúzás
Tudományos kutatás
Cikkszám: WC808SB100
| Optikai | |
| Középhullámhossz λ | 808nm |
| Hullámhossz tűrés | ± 5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Spektrális szélesség FWHM | ≤3nm |
| Spektrális szélesség FW90% E | ≤6nm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 40deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10Deg |
| Polarizációs mód | TM |
| Lejtő hatékonyság | ≥1.0W/A |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | ≤105A |
| Küszöbáram Ith | ≤20A |
| Működési feszültség Vop | ≤2V |
| Teljesítményátalakítás hatékonysága | ≥55% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Hőmérsékleti együttható | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Hűtőfolyadék | Ionmentes víz |
| Áramlási sebesség / sáv | 0,4-0,7 l / perc |
| Max. Bemeneti nyomás | 380kPa |
| Ellenállás | 0,25-5MΩ * cm |














