Leírás
980nm 100w vízhűtéses egyrúdú diódás lézer
| |
Specifikációk |
| Optikai | |
| Középhullámhossz λ | 980nm |
| Hullámhossz tűrés | ± 5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Spektrális szélesség FWHM | ≤3nm |
| Spektrális szélesség FW90% E | ≤6nm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 41Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Polarizációs mód | TM |
| Lejtő hatékonyság | ≥1.0W/A |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | ≤105A |
| Küszöbáram Ith | ≤20A |
| Működési feszültség Vop | ≤2V |
| Teljesítményátalakítás hatékonysága | ≥56% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Hullámhőmérsékleti együttható | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Hűtőfolyadék | Ionmentes víz |
| Áramlási sebesség / sáv | 0,4-0,7 l / perc |
| Max. Bemeneti nyomás | 380kPa |
| Ellenállás | 0,25-5MΩ * cm |
Csomagolás:
10db-os készlet a
eset (kérésére).

Szállítás
Általában 2-3 hét.
Kínálhatunk háztól házig
légi vagy tengeri szolgáltatások, csak a tényleges kéréstől függ. Mint például a DHL,
UPS, TNT, FEDEX.

Fizetési határidő
T / T és
A Western Union az Ön választása.
Campanyunk


Gyári nézet


Tanúsítványok

Lépjen kapcsolatba velünk













