Leírás
80 W-os 976 nm-es CS-re szerelt dióda lézeres egyrúd
A 80 W-os, 976 nm-es lézerdióda rudat a szabványos CS típusú passzív hűtősorozatokon úgy tervezték, hogy biztosítsák a következő generációs szilárdtestlézerek és közvetlen alkalmazások kollimált szivattyúzásához szükséges megnövelt fényerőt és megbízhatóságot. A hő- és elektromos csatlakoztatás mechanikus úton lehetséges (nem szükséges forrasztás vagy huzalkötés).

Adatlap
Cikkszám: CC976SB80
Cikk neve: 80W 976nm CW vezetőképességű, hűtött egysávos dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 80W |
| Spektrális szélesség FWHM | & lt; 4,5 nm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 8Deg |
| Lejtési hatékonyság | & gt;1,0 W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 86A |
| Küszöbáram Ith | 9A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 55% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3 nm/℃ |
Rajz

Népszerű tags: 80w 976nm cs szerelt dióda lézer egysávos beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










