200 W-os 808 nm-es egysávos dióda lézer FAC-val
Ez egy vezetőhűtéses csomag (CS-Mount) nagy teljesítményű lézerdióda, a kimeneti teljesítmény 200 W QCW üzemmódban. A vezetőhűtéses CS LD optimális megoldás a szilárdtestlézeres szivattyúzáshoz, a megvilágításhoz, a dióda lézerszálas csatoláshoz és a közvetlen dióda igényekhez.
A BrandNew Technology dióda lézereket kínál széles hullámhossz-, teljesítmény- és csomagkonfigurációban. Testreszabott opciók is fejleszthetők az ügyfél speciális igényei szerint.
Fő jellemzője:
QCW munkamód
Alacsony mosoly effektus
Szűk spektrum
Magas Stabilitás
Alkalmazások:
Szivattyúzás
Tudományos kutatás
Orvosi
Leírás:
Cikkszám: CC808DL200
A cikk neve: 200 W 808 nm QCW vezetőképességű hűtött egysávos dióda lézer
| Optikai jellemzők | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±3nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Impulzus szélesség | Kisebb vagy egyenlő 0,3 ms |
| Üzemi ciklus | 10 százalék vagy annál kisebb |
| Spektrális szélesség FWHM | 4-nél kisebb vagy egyenlő |
| Spektrális szélesség FW90 százalék E | 7-nél kisebb vagy egyenlő |
| Gyors tengely divergencia FWHM | 40 fok |
| Lassú tengely divergencia FWHM | 8 fok |
| Polarizációs mód | TE |
| Hullámhossz hőm. Együttható | ~0.28nm/ fok |
| elektromos jellemzők | |
| Üzemi áram Iop | 200A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram Ith | 30A-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
| Üzemi feszültség Vop | Kisebb vagy egyenlő, mint 2 V |
| Lejtési hatékonyság | Nagyobb vagy egyenlő, mint 1,1 W/A |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50 százaléknál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus paraméterek | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0~55 fok |
| Javasolt hűtőborda kapacitás | Nagyobb vagy egyenlő, mint 40 W |
Termékméret rajz
Népszerű tags: 200W 808nm egysávos dióda lézer FAC beszállítókkal, kínai gyártókkal, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










