Leírás
25 W-os 976 nm-es lézerdióda csupasz rúd
Termékleírás
Jellemzők:
Legmagasabb minőség: Szigorúan ellenőrizzük félvezető termékeink gyártását egyértelműen meghatározott folyamatokban.
Erőteljes: Magas, megbízható kimeneti teljesítmény és ideális sugárzási jellemzők.
Gazdaságos: Félvezetőink nagyon hatékonyak és hosszú élettartam jellemzi őket.
Alkalmazások:
Az egy emitteres lézerdióda (SE) chipek a nagy teljesítményű és nagy fényerejű félvezető lézermodulok alapvető építőelemei.

Specifikáció:
Cikkszám: LC976SE25
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 976 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 25W |
| Munkamód | CW |
| Kibocsátó szélessége | 220μm |
| Emitter Pitch | 430μm |
| Üreg hossza | 4000μm |
| Vastagság | 95-115μm |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 25A |
| Küszöbáram Ith | 1.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.55V |
| Konverziós hatékonyság | 65% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.35nm/fok |
Teljesítménygörbe és méretrajz

Népszerű tags: 25w 976nm lézerdióda csupasz rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










