Leírás
10W 808nm lézerdióda csupasz rúd
A 808 nm-es lézerchip jellemzői az alacsony feszültség, a nagy hatékonyság, a hosszú élettartam, a nagy megbízhatóság és a magas költségű teljesítmény. Széles körű elismerést kap a felhasználóktól, és szállítmányai folyamatosan nőnek.

Adatlap:
Cikkszám: LC808SM10
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.22W/A |
| Gyors tengely divergencia | 36Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10Deg |
| Polarizációs mód | TE |
| Emitter mérete | 200 um |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 1.25A |
| Üzemi áram | 10A |
| Üzemi feszültség | 1.75V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 58% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-80℃ |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,28 nm/℃ |
GYIK:
Mi a csomag?
Eredeti kartondoboz. Vagy mint ügyfelek' követelmény.
Mi a helyzet a szállítással?
Légi úton is tudunk háztól házig szolgáltatásokat nyújtani, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Népszerű tags: 10w 808nm lézerdióda csupasz rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










