10 W-os, 915 nm-es szálcsatolt dióda lézer - Hatékony megoldás
Jellemzők:
- Dióda lézer chip Németországból és submount Japánból
- Magas kapcsolási hatékonyság
- Jó minőségű helyszín
- Stabil teljesítmény
Alkalmazás
- Szállézeres szivattyúzás
- Anyagfeldolgozás
- Grafika
- Orvosi

- Széles körben használják szálas lézer, DPSSL szivattyúzásban, megvilágításban és tudományos kutatásban.
- A tipikus hullámhosszok 808 nm, 915 nm, 976 nm (egyéb kérésre).
- A BrandNew néhány hullámhossz-kombinációs modult is személyre szabhat ügyfeleink igényei szerint.
- A nagy teljesítményű félvezető lézermodulokat speciális szálcsatolási technológiával gyártják, amelyek nagy hatékonysággal, nagy stabilitással és kiváló sugárminőséggel rendelkeznek.
Műszaki adatok:
Cikkszám: FC91CB10
A cikk neve: 10 W-os 915 nm-es szálcsatolású dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Rost | Levehető szál |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1 m/0,9 mm kabát |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 13A |
| Küszöb aktuális Lth | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

A miénk10 W-os 915 nm-es szálas{2}}csatolt dióda lézernagy{0}}hatékonyságú optikai kimenetet kínál kiváló sugárstabilitással és kompakt formával. A zökkenőmentes integrációra tervezték, így ideálisműanyag feldolgozás, orvosbiológiai berendezések, lézeres pumpálásés más precíziós-alkalmazások. A nagy csatolási hatásfokkal és alacsony hőterhelésével ez a lézer hosszú távú megbízhatóságot biztosít laboratóriumi és ipari környezetben egyaránt.
Népszerű tags: 915 nm-es 10 W-os Fiber Coupled Diode Laser beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










