Leírás
976 nm-es, 18 W-os szereletlen lézerrúd
Áttekintés
Jellemzők:
A chipünk konverziós hatékonysága elérheti a 64,5%-ot
és élettartama több mint 10 000 óra
Új epitaxiális szerkezeti kialakítás és anyagepitaxia
Fejlett, nem{0}}szivattyús ablakok tervezése és előkészítése
magas hőmérséklet-állósági jellemzők
Alkalmazások:
Fiber lézeres szivattyúzási forrás
Szilárdtest-lézeres szivattyúzási forrás
Közvetlen félvezető lézer

Specifikáció:
Cikkszám: LC976SE18
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 976 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 18W |
| Munkamód | CW |
| Emitter szélessége | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Üreg hossza | 4000μm |
| Vastagság | 95-115μm |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.1W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 18A |
| Küszöbáram Ith | 1.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.55V |
| Konverziós hatékonyság | 64.5% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Teljesítménygörbe és méretrajz

Népszerű tags: 976nm 18w szereletlen lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










