150 W 808 nm szereletlen lézerrúd
áttekintés
Jellemzők:
• Egyedülálló AAA epitaxiális technológia a legnagyobb megbízhatóság és élettartam érdekében
• 75%-os kitöltési tényezőt kínál, akár 150 W QCW lézerkimeneti teljesítményt biztosít 808 nm hullámhosszon.
• Kibocsátó száma 30 ; Emitter szélessége 120um ; Emitter hangmagasság 160um
• Nagy hatékonyság, a nagy megbízhatóság mércéje a szántóföldi alkalmazásokban
• A tompított fényszóró divergenciája és kis fénykibocsátó rekesznyílás
Alkalmazás:
• Félvezető lézermodulok
• Anyagfeldolgozás
• Bőrgyógyászat és sebészet.
• Szabad tér optikai kommunikáció

Specifikáció:
Cikkszám: LC808SB150Q
Cikk neve: 150W 808nm egysávos lézerchip QCW
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Spektrum szélesség | 4 nm |
| Bar szélessége | 4800-5200μm |
| Üreg hossza | 1490-1510μm |
| Vastagság | 105-145μm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 39Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Polarizációs mód | TE |
| Lejtési hatékonyság | 1.2W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 145A |
| Küszöbáram Ith | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.9V |
| Konverziós hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,28nm/fok |
PIV diagram
![product-1-1 A6H`MWJ74VQOV2G)19BA%]V](/Content/uploads/202098745/202001071421296636177.png)
Népszerű tags: 150w 808nm szereletlen lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










