Leírás
905 nm-es 150 W-os szereletlen lézerrúd
Áttekintés
Funkció:
Impulzus szélessége 100ns
Frekvencia 5kHz
Üzemi ciklus 0,10%
Emitter mérete 300x14μm
Üreg hossza 750μm
Alkalmazás:
Lézeres távolságmérő
Radar érzékelő
Tudományos kutatás
Mérés és kommunikáció

Termékleírás:
Cikkszám: LC905SE150
| Művelet | Typ |
| Központi hullámhossz | 905 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Munkamód | QCW |
| Impulzus szélesség | 100ns |
| Frekvencia | 5 kHz |
| Üzemi ciklus | 0.10% |
| Emitter mérete | 300x14μm |
| Üreg hossza | 750μm |
| Forgács szélessége | 400μm |
| Chip magassága | 150μm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Polarizációs mód | TE |
| Spektrum szélesség | 5 nm |
| Elektromos | |
| Küszöbáram Ith | 0.8A |
| Üzemi áram Iop | 34A |
| Üzemi feszültség Vop | 13V |
| Lejtési hatékonyság | 4W/A |
| Konverziós hatékonyság | 30% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,28nm/fok |
GYIK:
Tudsz technológiai támogatást nyújtani?
Igen, van egy professzionális technológiai támogató csapatunk az időben történő szolgáltatásaiért.
Mi a helyzet a szállítással?
A háztól-házig szolgáltatásokat kínáljuk légi úton, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Népszerű tags: 905nm 150w szereletlen lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










