Leírás
8W 808NM COS lézerdióda chip az alárendelésen
Termékleírás
8W 808NM COS lézerdióda chip a Submount . cos -nál alacsony hőhatású, elektromos izolátor telepítésébe, alacsony csomópont -hőmérsékleten és alacsony hőállóságcsomagba van felszerelve.
Jellemző:
390um emitter szélessége, 8W kimeneti teljesítmény
Chips az alárendelésen, kis méret
Egyéb hullámhossz és kimeneti teljesítmény áll rendelkezésre
C-szerelőcsomag elérhető
Alkalmazás:
Raman spektroszkópia
Katonai / űrrepülés
Orvosi és esztétikai
Védelem és biztonság
Szál lézerszivattyú forrás

Adatlap
Cikkszám: cos808dl8
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm |
| Hullámhossz -tolerancia | 5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 8W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4nm |
| Emitter szélessége | 390um |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 40DEG |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12DEG |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 1.25A |
| Működési áram | 11A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhosszú hőmérséklet . együttható | 0,3 nm/ fok |
Rajz:

Népszerű tags: 8W 808NM COS COS LASER DIODE CHIP az alárendelt beszállítókon, Kínai gyártók, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










