Leírás

940 nm-es 25 W-os COS dióda lézer
Funkció
- közvetlen rendszerintegráció
- Megbízható teljesítmény
- Magas hatásfok
Alkalmazás
- laboratóriumi felhasználás
Dátumlap
Cikkszám: COS940DL25
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 25W |
| Emitter szélessége | 230 um |
| Spektrum szélesség FWHM | 6 nm |
| Elektromos | |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Üzemi áram Lop | 25A |
| Küszöb aktuális Lth | 1.6A |
| Konverziós hatékonyság | 60% |
| Polarizáció | TE |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: 25w 940nm cos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










