Leírás
200W 808nm lézerdióda lineáris tömb
Előnyök:
Hosszú élettartam
FAC elérhető
Vagy SAC elérhető
Alkalmazások:
Szivattyúzás
Ipar
Tudományos kutatás
Orvosi

Műszaki adatok:
Cikkszám: WC808HA200
| Optikai jellemzők | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 40W |
| Barok száma | 5 |
| Polarizációs mód | TE |
| Spektrális szélesség FWHM | 4-nél kisebb vagy egyenlő |
| Spektrális szélesség FW90%E | 6-nál kisebb vagy egyenlő |
| Gyors tengely divergencia FWHM | 38 fok |
| Lassú tengely divergencia FWHM | 12 fok |
| Impulzus szélesség | <0.3ms |
| Duty Circle | <10% |
| Elektromos jellemzők | |
| Üzemi áram Iop | 45A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram Ith | Kisebb vagy egyenlő, mint 9A |
| Üzemi feszültség Vop | 10 V vagy annál kisebb |
| Lejtési hatékonyság | Nagyobb vagy egyenlő, mint 1,05 W/A |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus paraméterek | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0~55 fok |
Rajz:

Népszerű tags: 200w 808nm lézerdióda lineáris tömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










